Üdvözöllek a torrestime.gportal.hu-n. A weblap Fernando Torresel foglalkozik, aki egy spanyol labdarúgó. Jelenleg a Chelsea football club-ban focizik.Az EB ideje alatt, a Spanyol válogatott tagja.A weben minden infót megtudhatsz róla, és minden nap friss hírrel várlak titeket. xoxo. wiky♥
Mint mindenhol itt is ugyanazok a szabályok vonatkoznak a csetezőkre. Annyit kérek tőletek, hogy csakis az alap szabályokat tartsátok be, miszerint "- Nem írunk más nevében, és - kultúráltan fejezzük ki a véleményünket." Ha ezt betartjátok nagyon boldog leszek. ( :
elit partnerek
Ez lenne az oldal elit csarnoka, ahova szép weblapok sokaságát válogatom be, úgyhogy ne habozz, jelentkezz bátran, ha egy kicsit is szépnek/tartlamasnak érzed a webedet. ( :
top partnerek
Íme a top csere, ahova 100%, hogy elfogadom a jelentkezéseteket. Ha valaki elitet kér, azonban az már betelt, biztosan fel fogom ajánlani a top cserét. ^^
projectek
Ha érdekel, hogy Fer mibe vágott bele, azaz minek volt, vagy éppen minek a jelenlegi reklámarca, akkor ezt figyelmesen tekintsd végig. ( :
Pepsi reklám Mikor: 2012. Hol látható: TV-ben, minden csatornán Szerep: Mellékszereplő (nálunk) Hivatalos reklám • Hivatalos oldal
Spanyol sikerrecept: élesség, gyorsaság, pontosság
A spanyolok sokkal többet birtokolták az ellenfél térfelén a labdát, s onnan indították kíméletlen támadásaikat. Az olaszoknak ezzel szemben saját térfelükről kellett építkezniük, ráadásul sokkal lassabban mozogtak riválisuknál. Ez a különbség döntő volt az Európa-bajnokság fináléjában.
LABDABIRTOKLÁS? NEM EZ DÖNTÖTT
„A statisztika olyan, mint a bikini: mindent megmutat, de a lényeget eltakarja.”Az Eb-döntőt követően is leszűrhetjük ezt az örök igazságot, a különböző mutatókból ugyanis nem olvasható ki egyértelműen spanyol fölény. Aki azonban látta a meccset, elmondhatja, hogy a spanyolok sokkal jobbak voltak, s megérdemelten nyertek 4–0-ra. Alapjában véve minden ellenfél tart attól, hogy nem lesz náluk a labda a spanyolok ellen, így olasz szempontból gyakorlatilag remek eredménynek nevezhető, hogy Cesare Prandelliék 45.4 százalékban birtokolták a labdát. Sőt! Az öt másodpercnél kevesebb, az 5 és 15 másodperc közötti, valamint a 15 és 45 másodperc közötti labdabirtoklásban egyaránt jobb volt a squaddra azzura. Csak éppen a spanyolok nyolc alkalommal tartották maguknál a labdát 45 másodpercnél tovább, míg az olaszok mindössze háromszor.
GYORSAN, PONTOSAN – „ELLENSÉGES" TERÜLETRŐL
Összességében elmondható, hogy a spanyolok sokkal élesebbek voltak a mérkőzésen. Fabregasék 15-ször lőttek kapura, de az olaszok is próbálkoztak tízszer, mégis 4–0 lett a végeredmény. Lesek és szögletek tekintetében teljes egyenlőség figyelhető meg. A két csapat egyaránt három-három szögletet és lest könyvelhetett el az összecsapáson.
Kulcs és gyorsindító passzok
A passzok számát illetően azért megfigyelhető egy kisebb spanyol fölény: Xaviék 627 kísérletéből 552 volt sikeres, a másik oldalon 464/392 ez az arány. A konstruktív átadások tekintetében azonban hatalmas a különbség: ebben a tekintetben a 366–186-ra „nyert” az Európa-bajnok.
A spanyol csapat ráadásul sokkal gyorsabban vezette támadásait. A támadómegmozdulások sebességindexe 18 volt a spanyoloknál, míg az olaszoknál csak 12.
Ha mindehhez hozzávesszük, hogy Iniestáék a legtöbbet a pálya közepén, de már az ellenfél térfelén passzolták (102/93), kíméletlen támadóhatásról beszélhetünk. Spanyolország ugyanis az ellenfél térfelén adogathatott, s onnan indíthatta gyors és pontos attakjait. Ezzel szemben a squaddra azzura a saját térfelén passzolta a legtöbbet, s kisebb sebességgel próbált megérkezni Iker Casillas kapuja elé.
A spanyolok a középpályán adogatták a legtöbbet – de már az ellenfél térfelén…
EGYÉNILEG
Ami a játékosok egyéni teljesítményét illeti, a sikeres átadások, játékpercek, asszisztok és még sok más statisztika alapján készített InStat-index megtekintésekor zongorázni lehet a különbséget. A spanyoloknál Iker Casillas 563-mal volt a legjobb, de Busquets (508) Iniesta (473), Fernando Torres (448), Xavi (433) és Jordi Alba (407) is 400 fölé jutott. Az olaszoknál a legjobb indexszel Daniele De Rossi (195) végzett.
A spanyolok közül Xavi passzolta a legtöbbet: 92 kísérletéből 85 volt pontos, Jordi Albánál 87/79, Xabi Alonsónál 86/79 ez az arány. Az olaszoknál ezzel szemben Andrea Barzaglinak (63/53) volt a legtöbb átadása, de neki is jóval kevesebb volt, mint a legjobb három spanyolnak.
A következő meccs, amin szurkolhatunk Fernandonak, és az Ő csapatának:
Brighton- Chelsea
Rang: Felkészülési mérkőzés Időpont: Augusztus 4. Pontos idő: 16:00 Csatorna: DigiSport
időbeosztás
Kíváncsi vagy, hogy mikor láthatod majd Fernandot a pályán focizni? Esetleg arra vagy kíváncsi, hogy az elkövetkező jövőben, mikor fog a csapata szerepelni, akár tét, akár barátságos mérkőzésen, akkor itt mindig nyomonkövetheted azt.
Európa Bajnokság
Elődöntő:
2012.06.27. Portugália ellen. 0-0 (tizenegyesekkel 4-2) 2012.07.01. Olaszország ellen 4-0
Premier Ligue: Előszezon:
2012.07.18. Seattle Sounders 4-2-re nyert a Chelsea 2012.07.22. Paris Saint - Germain 1-1 2012.07.25. MLS All-Stars 3-2-ra kikapott a Chelsea 2012.07.28. AC Milan 1-0-ra kikapott a Chelsea
tabella
Íme a Premier League tabellája, melyen nyomonkövetheted kedvenc klubbodtörténéseit, és azt is megtekintheted, hány ponttal állnak azon a bizonyos helyen.
#
Csapat
M
GK
P
1.
Arsenal
0
0
0
2.
Aston Villa
0
0
0
3.
Chelsea
0
0
0
4.
Everton
0
0
0
5.
Fulham
0
0
0
szavazás
Rendszeresen fel fogok nektek tenni Torres kapcsolatos kérdéseket, és nagyon remélem, hogy ezeket majd készségesen meg is fogjátok válaszolni. Igaz, ezek a "kérdések" maximum egy közvélemény-kutatásnak felelnek meg. (:
Nem tudom, ezt mennyire kell magyarázni, de ez csupán csak a másik weboldalam gyorslinkje, ha netán valakit érdekelne. ( :
információ
A torrestime.gportal.hu nem áll kapcsolatban Fernandoval, sem hozzátartozójával, sem barátaival. Ez szimplán csak egy rajongói weblap. A tartalom saját írású, vagy saját gyüjtésű. A letöltésekért nem vállalok felelősséget, a kinézetet másolni tilos. A lopás szigorúan tilos (!!!!!) és komolya következményeket von maga után.